İş Saatlerimiz

Pzt- Cmt: 08.00 - 18.00

İletişim

0(312) 397 36 70 info@guzel-is.com.tr

Adresimiz

Gimat 5. Blok No:123-124-125 Macunköy/Ankara

Kurumsal

Ankara Niceplast Ambalaj Sanayi Tic.A.Ş., 1994 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu yıllarda plastik üreticisi fi rmaların ürünlerini perakende olarak pazarlayan fi rmamız, sektördeki güven ve özverili çalışmalarının sonucu olarak, fi rmaların güven duyduğu toptan satış yapan etkin fi rmalar arasında haklı yerini aldı.

Finlandiya merkezli, Dünyanın önde gelen plastik üreticisi Huhtamaki’nin İstanbul’daki birimi Huhtamaki İstanbul ile yoğun işbirliği ve iş hacmi ile Niceplast, Huhtamaki’nin İç Anadolu, Batı ve Doğu Karadeniz ile birlikte, Doğu Anadolu Bölge bayiliğini yürütmektedir.

Ankara Niceplast Ambalaj Sanayi A.Ş., bununla birlikte, ülkemizin önde gelen ambalaj fi rmalarından, Özge Plastik, Cebeci Group, Yömser Ambalaj ve Meypak Ambalaj gibi fi rmaların bölge bayiliklerini üstlenmiştir.

Ankara Niceplast, Türkiye’de üç bölge ve 29 ilde toptan satış yapmaktadır. Firmamızın 15 il ve ilçesinde bayilikleri bulunmaktadır.

Ankara Niceplast’ın Bayileri; Ankara, Kırıkkale, Çorum, Amasya, Tokat, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum, Bolu, Zonguldak, Karabük, Erbaa.

Söz konusu illerdeki bayilerimize, Huhtamaki, güvence, kalite ve prensipleri ile etkin destek verilmektedir. Ankara Niceplast, süt, yoğurt, ayran, bal, yağ, et vb. alanlarda faaliyet gösteren fi rmalarla birlikte, hizmet sektöründe çalışan kamu ve özel sektör temsilcilerine fi rma baskılı ürünler de sunmaktadır. Ankara Niceplast Gimat 5. Blok’taki 16.000 metreküplük deposuyla hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Ankara Niceplast, tüketicinin istek, ihtiyaç ve tercihlerine hizmet eden, doğa ile dost, ülkesinde ve bölgede etkin ve önde gelen toptan ambalaj ürünleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Ticarette güven, satışta hassasiyet, ödemede özen, ilişkilerde müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk bilincidir.

Tarzımız

Ankara Niceplast’a göre ticaret, sadece yazarkasa sesinden ibaret değildir. Biz, çalışma biçimi olarak, bir selamla bir kamyon malın bir kalemde gönderilebileceği ticari güveni veriyoruz.

Ambalaj, İhtiyaç, Estetik ve Doğa Duyarlılığı

İletişim ve ulaşım araçları ile global bir köye dönen dünyamızda, yoğun iş temposunda insanların günlük öğünlerini evlerinin dışında yemelerini zorunlu kılmaktadır.

Tüketim Alışkanlıkları Değişti

Üretim süreçlerinin değişmesi, tüketim alışkanlıkları ve tüketilen ürünlerin sunumunda da değişimi kaçınılmaz kılmaktadır. Üretici ile tüketici arasında çeşitli pazarlama aşamalarının yer aldığı günümüz üretim ve tüketim süreçlerinde, ürünün kalitesi, tazeliği ve raf ömrünün uzatılması önem kazanmaktadır.

Son kullanıcıya ulaşan yiyecek, içecek, mamul ve yarı mamul ürünlerin ambalajlanması ve ambalajlamanın sağlıklı, ihtiyacı giderecek şekilde kullanışlı ve estetik olması bir ihtiyaçtır.

Öyle ki, günümüzde ambalaj, içindeki ürün kadar önem kazanmıştır. Ambalaj, markanızı ve mesajınızı tüketiciye taşıyan bir araç ve üretici ile tüketici arasında iletişim unsuru olarak dikkat çekmektedir.

Damak Zevkinizin Zarif Sunumu

Ankara Niceplast, içecek ve ikram ürünlerinin sunumunda ambalajın önemine inanarak, ambalajdaki hassasiyetini ‘Damak zevkinizin zarif sunumu’ şeklinde tanımlamaktadır.

Questo ci porta alle altre ragioni, propriamente personali, per le quali non mi è piaciuta la Rolex Daytona: la sua aura, la sua immagine, quello che dice come un oggetto una volta indossato. Non mi è mai piaciuta l’esclusività fittizia dovuta alle consegne scarse ai rivenditori. Non mi piace come questo orologio possa essere così ricercato, anche se rimane, dopo tutto, un semplice cronografo sportivo da un marchio mainstream (con tutto il rispetto per orologi repliche perfette, che considero uno dei migliori produttori in circolazione).

Inoltre non mi piace come alcune persone usano questo replica orologi rolex 49 euro per mostrare al mondo come hanno successo. Dov’è la passione in questo? Dopo tutti questi brutti sentimenti, si potrebbe pensare che io sia eccessivo, tuttavia, considera una cosa: ho molto rispetto per il marchio e la modella, e senza l’immagine che è legata a questo orologio, non sarei certamente quello duro sul Rolex Daytona.

Şunu öncelikle belirtmek gerekiyor ki, plastik, tamamıyla geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Plastikler, faydalı bir amaca hizmet ettikten sonra, yeniden işlenebilir veya alternatif yakıt olarak kullanılabilir.

Dünyadaki tüm plastik ambalaj atıkları, toplam atıkların sadece ve sadece % 1’ini oluşturmaktadır. Plastik, özellikle ambalaj sektöründe yoğun olarak kullanılırken, yaratılan çevre kirliliği, plastik ambalajları bilinçsizce doğaya bırakan insanlar tarafından oluşturulmaktadır.

Ahşap, Sıkıştırılmış Kağıt ve Bio-ware Ürünlerine Ağırlık Veriyoruz

Niceplast, önümüzdeki dönemde ürünlerini sattığı ulusal ve uluslar arası fi rmaların ürünlerinde öncelikli olarak ahşap, sıkıştırılmış kağıt ve hammaddesi şeker kamışı ve mısırdan oluşan bio-ware malzemeden yapılan ürünlere öncelik ve ağırlık vermeyi planlamaktadır.

Öncelikli olarak bıçak, çatal, kaşık ve kürdan ürünlerinde ahşap kullanılmaya başlarken, tabak ve bardak ürünlerinde sıkıştırılmış kağıt aktif olarak kullanılmaktadır.

Bio-ware: Tamamen dönüştürülebilir ve doğaya dönebilir hammaddedir. Mısır’dan elde edilen doğal bir şeker (dextrose) fermentasyon yolu ile lactic acid’e ve oradan polimer’e dönüştürülüyor. Polimer plastik üretmek için kullanılan, tamamen doğal bir malzemedir.

Doğada yok olmasını sağlayacak en uygun koşullar (600C + 95% nem) ile endüstriyel ortamlarda NatureworksTM PLA bardak ve sızdırmaz kapları toprağa 45-60 gün içinde karışır.

Materyallerin bileşiminden dolayı sadece soğuk yiyecek ve içecekler için uygundur. Mikrodalga fırında kullanılmaz. Doğrudan güneş ışığına bırakılmamalı ve 40 derecenin üzerindeki sıcakla temas etmemelidir.

Dünyadaki tüm plastik ambalaj atıkları, toplam atıkların sadece ve sadece % 1’ini oluşturmaktadır. Plastik, özellikle ambalaj sektöründe yoğun olarak kullanılırken, yaratılan çevre kirliliği, plastik ambalajları bilinçsizce doğaya bırakan insanlar tarafından oluşturulmaktadır.

Prima di tutto, c’è il look. Dal 1989 e le versioni automatiche, orologi replica per me, ha perso il suo aspetto di strumento. È lucente, piuttosto ingombrante, mal proporzionata (quella lunetta lucida e grassa), troppo levigata e, nel complesso, piuttosto arricciata. Poi, c’è il caso sbilanciato, con un sottile lato sinistro e un lato di massa. E non sto nemmeno parlando degli spacciatori a vite che trovo inutili e privi di senso su base giornaliera.

Şunu öncelikle belirtmek gerekiyor ki, plastik, tamamıyla geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Plastikler, faydalı bir amaca hizmet ettikten sonra, yeniden işlenebilir veya alternatif yakıt olarak kullanılabilir.

Ankara NicePlast, yiyecek, içecek ve ikram ürünlerinin sunumunda ambalajın önemine inanarak, ambalajdaki hassasiyetini ‘Damak zevkinizin zarif sunumu’ şeklinde tanımlamaktadır.

Distribütörlerimiz

İletişim

Harita